8. 3. 2015
TJ Sokol Pačejov - FK Staňkov 1:3 (0:0)

V prvním jarním utkání přivítali domácí celek ze Staňkova. Hrálo se za slunného počasí, na velmi slušném terénu. Bohužel na zápas chyběli Petr Bokr, Filip Pelouch a Jiří Cikán. Úvod utkání byl z obou stran opatrný s minimem šancí na obou stranách. Poprvé se zajiskřilo před domácí brankou ve 20. minutě, kdy se k míči dostal Voves a mohl odražený míč zcela nikým neatakovaný zasunout do branky domácích. Tutovku bravurně zlikvidoval Kozlík. Domácí mohli ve 30. minutě jít do vedení, ale průnik Pavelce zastavil brankář Marcel. Ve 40. minutě Ticháček z otočky střílí těsně vedle. Do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu. Druhý poločas začali lépe hosté. V 50. minutě si po rozehraném rohovém kopu střelu nešťastně srazil hlavou domácí stoper Žák. Hosté se z vedení neradovali dlouho. V 58. minutě ze střední vzdálenosti pěkně vystřelil Žák. Brankář dokázal střelu jen vyrazit. Následná dorážka byla pro Jardu Kubaně lahůdkou. Po vstřelené brance domácí ožili a měli více ze hry. Ale tlak, který si vytvořili, nedokázali přetavit ve vedoucí gól. O celém utkání rozhodla 85. minuta, kdy rozhodčí odpískal přísnou penaltu. Hostující Kubina se nemýlil. Domácí už neměli na co čekat, tak vše soustředili do útoku. Bohužel v 90. minutě do otevřené obrany utekl Vrba a stanovil tak konečný výsledek zápasu 1:3. Domácí mohou litovat neproměněných šancí.

Sestava Pačejov: Kozlík J. - Kubaň M. /85. min. Vavřička D./ - Žák P. - Polena P. - Pavelec P. (K) - Hlůžek J. - Klásek V. - Panuška V. – Dytrt J. - Ticháček J. - Kubaň J.

Na lavičce : Kalčík J., Hosnedl P., Vavřička D.

Rozhodčí: Milan Vocelka, Jiří Šlauf, Luboš Šimek /delegát Zdeněk Bartošek/
ŽK: 3 : 2
ČK: 0 : 0
Diváků: 130
Branky: Pačejov: 58. min. Jaroslav Kubáň Staňkov: 50. vlastní 85. min. Josef Kubina 90. min. Josef Vrba

Autor článku: Zdeněk Voska