6. 6. 2015
Pačejov : Stod 4 : 1 (2 : 0)

JUBILEJNÍ PADESÁTÝ BOD NA KONTĚ PAČEJOVA !!!

Pačejovská domácí derniéra se hrála za úmorného vedra a v prvním poločase toho opravdu k vidění moc nebylo. Až ve 38.minutě se natřikrát prosadil kanonýr Jarda Kubaň a poslal domácí do vedení. To zvýraznil ve 45.minutě gólem do šatny Honza Dytrt, když si dokázal zpracovat zdánlivě ztracený míč. Když týž hráč po změně stran po chybě stodské obrany z první zvyšoval na 3 : 0, bylo o zápasu prakticky rozhodnutu. Hosté sice o dvě minuty později snížili Tomášem Tlustým z pokutového kopu nařízeného za hru rukou, ale domácí neponechali nic náhodě a v 78.minutě pečetil jejich dobrý výkon a zasloužené vítězství umístěnou křížnou střelou Pepa Ticháček.

Zápas řídila trojice rozhodčích Ondřej Žák, Milan Vocelka a Miroslav Pena. Delegátem zápasu byl Zdeněk Bartošek

Sestava Pačejov: Kozlík J. - Kubaň M. /78.Bokr P./ - Žák P. /60.Pavelec P./ - Pelouch F./60.Pavelec P./ - Polena P. - Ticháček J. - Panuška V. - Hlůžek J. /75. Hosnedl P... Bokr P./ - Klásek V. – Dytrt J./84. Hosnedl P../ - J.Kubaň /82. Vavřička D./