16. 9. 2019
Pačejov - Chotěšov 1:2 (1:0)

Pačejovská mizérie pokračuje. Bohužel nejde začít jinak. Ocitli jsme se v herní krizi a je jen na nás, co s tím uděláme. Pojďme po stopách celého zápasu. Doma jsme přivítali celek z Chotěšova, který byl v tabulce o poznání lépe než my. První minuty zápasu patřily hostům, kteří se tlačili více do koncovky. Z rohu mohli jít do vedení, kdy zcela nikým nehlídaný hráč mohl v klidu zakončit, naštěstí těsně minul. Domácím to trvalo delší dobu, než se rozjeli. Opět nás brzdily nepřesné přihrávky a zbrklá rozehrávka. Postupně jsme však získali převahu a hosty zatlačili na vlastní polovinu. Gólově jsme se prosadili po vybojování míče Patrikem Žákem, který vleže předložil míč volnému Pepovi Ticháčkovi a ten za pomoci teče obránce nedal brankáři šanci. Domácí v aktivitě nepolevovali a o tři minuty mohli jít do vedení o dvě branky, ale hostující brankář vyběhl a mimo vápno fauloval Petra Bokra, který už nestačil usměrnit míč do branky. Brankář šel předčasně pod sprchy. Hosté však v deseti ožili a ještě je to víc nakoplo. Domácí se dostali do útlumu a horko těžko ubránili poločas 1:0.

Závěr poločasu měl být varováním, které jsme dost podcenili. Hra se odehrávala spíše na naší polovině. Hostům se nakonec zaslouženě povedlo vyrovnat a drama bylo na světě. Hostům narostla křídla a bylo jich plné hřiště. I přes jejich jasnou převahu jsme měli možnost skórovat, ale po závaru nejprve jsme orazili břevno a následná dorážka skončila na tyči. Pravidlo: „Nedáš, dostaneš“ se opět potvrdilo. Hostující rychlý výpad po levé straně byl pro domácí smrtící. V 90.minutě se hosté trefili podruhé a dokonali tak obrat v zápase a dokázali v Pačejově vyhrát i v deseti.

Hořkost a zmar zavládl po zápase v kabině domácích. Kdo ví, jak tohle bude pokračovat…. Recept je však velice jednoduchý. Začít poctivě a zodpovědně trénovat. Rozhodčí: Hálek Pavol, AR1 Kohout Miroslav, AR2 Velíšek Jiří

ŽK: 2-1 (Ticháček Josef, Bokr Petr) ČK: 0-1