9. 4. 2024
PAČEJOV - KOLINEC 5 : 1 (2 : 1)
Za krásného počasí a v nových klubových dresech jsme v sobotu nastoupili proti poměrně mladému a hlavně ambicióznímu celku TJ Kolinec. Kolinečtí začali velmi aktivně a hned v prvních minutách musel dvakrát zasahovat staronový gólman Kuba "Kachna" Kalčík. Avšak byli jsme to my, kdo otevřel skóre, když se z trestného kopu zpoza rohu velkého vápna, krásně trefil Lukáš Šmrha. Z vedení jsme se neradovali dlouho. V šesté minutě srovnal výborný Pavel Poledník. I nadále byl soupeř velmi nepříjemný a často se krásnými průniky a přihrávkami dostával za naši obranu. Naštěstí Kachna nezapomněl nic ze svého brankářského umění a vše dokázal uhasit. A byli jsme to opět my, kdo šel do vedení. Po dobře rozehraném rohovém kopu Joziho Ticháčka, prodloužil L. Šmrha míč před bránu hostů a ti si ho srazili do vlastní sítě. Za stavu 2 : 1 jsme odcházeli do kabin, ovšem s vědomím, že soupeř hraje fotbal a my dáváme góly. Do druhého poločasu jsme vkročili trochu odvážněji a v šedesáté minutě prokázal svoje sprintérské kvality David Hradil, dostihl prudký pas v rohu hřiště, krásně nacentroval a Ondra Štěpán zvýšil na 3:1. Od té chvíle jsme byli pány na hřišti. V osmdesáté minutě, v témže rohu, vyhrál souboj důrazný Vašek Klásek a jeho prudký centr opět do vlastní sítě poslal nejlepší soupeřův hráč P. Poledník. Tři minuty na to, po krásné přihrávce Lukáše Klečky, D. Hradil zpečetil konečné skóre na 5:1.

Utkání s přehledem odřídil rozhodčí p. Jiří Steinbach. Na lajnách mu pomáhali Jan Mazán a Filip Bernard.

Žluté karty 2 : 1 (M. Heimlich, F. Kába)

Branky: L. Šmrha, V. Princ /vlastní/, O. Štěpán, P. Poledník /vlastní/, D. Hradil.

Sestava: Kalčík - Šmrha L./81´Klečka/, Štěpán O., Kába, Mareš, Ticháček, Heimlich /59´Bláha/, Klásek /K/, Hradil, Šmrha M., Štěpán F. /81´Bokr/.

Na lavičce připraveni: Bokr, Bláha, Klečka.

Autor článku: V.Klásek